Suche karmy dla kotów Princess Taste of Nature przygotowane, aby zapewnić jak najbardziej biologicznie odpowiedni posiłek dla naszych kotów.

Do produkcji suchych karm dla kotów wybieramy najlepsze składniki.  
W karmie Princess Taste of Nature dla kotów używamy mięs, warzyw, owoców oraz mieszanek ziół, żeby zapewnić kotom naturalny posiłek dopasowany do ich unikalnych potrzeb żywieniowych.

bez zbóz   Princess Taste of Nature jest kompletną karma dla kotów bez GMO oraz zbóż

Princess Taste of Nature będzie dobroczynnie wpływać na kondycję i zdrowie kota:
– zdrowe stawy, układ kostny oraz mięśniowy
– smakowita i wysoce przyswajalna, dobrze wpływająca na układ pokarmowy
– antyalergiczna, zdrowa skóra i sierść
– wspiera układ immunologiczny kotów 
– spowalnia proces starzenia 
– dobrze wpływa na wątrobę, oraz redukuje zapachy odchodów

 Źródło białka w karmach dla kotów Princess Ultra Premium Taste of Nature to kombinacja świeżego mięsa, dehydratyzowanego mięsa oraz hydrolizatu białka pochodzącego z mięsa Indyka.

Nigdy nie używamy słabej jakości surowców do produkcji  karm dla kotów Princess.

Hydroliza to proces w którym przy użyciu wody dzieli się białka na mniejsze części dzięki czemu są one jeszcze lepiej przyswajane przez organizm. 
Dehydratyzacja, czyli suszenie jest jedną z najstarszych metod ochrony składników spożywczych. Pozbywając się wody, konserwujemy mięso zabezpieczając je przed rozwojem mikroorganizmów, które wpływają niekorzystnie na jego jakość. Reasumując, wybieramy najlepszej jakości mięso i je odwadniamy uzyskując skoncentrowane źródło zdrowych mięsnych protein.   

Taste of Nature nie zawiera półproduktów pochodzenia zwierzęcego, do tworzenia karmy są użyte najlepsze mięsne składniki pochodzące z mięśni, serca. Tłuszcz, który używamy w naszych karmach pochodzi z kurczaka, to jeden z najlepszej jakości tłuszczy na rynku, bogaty w wielonienasycone kwasy tłuszczowe. Nie stosujemy tłuszczu wieprzowego lub słabej jakości tłuszczy roślinnych.

ZOBACZ FILM  

Written by administrator