Zdrowe przysmaki dla kota Churu.
Z jakich składników tworzy się odpowiednie smakołyki dla kota.
  

Wilgotne, kremowe pasty i przysmaki dla kotów w tubce?
Do tej pory w sklepach zoologicznych można było spotkać tego typu przysmaki innych marek, ale od paru tygodni do tej grupy produktów dołączyły japońskie przysmaki dla kotów Churu i koty wprost oszalały

Skromnie mówiąc przysmaki dla kota Ciao Churu mają dużą szansę opanować rynek zoologiczny i nieźle namieszać, bo nowość zachwyca nie tylko wyglądem i smakiem ale przede wszystkim tym, że jest to produkt naprawdę wysokiej jakości.
Dla osób szukających wyjątkowych przysmaków dla swoich kotów Churu jest niezawodnym wyborem.

Dlaczego przysmaki kocie Churu są takie wyjątkowe? 
Bo oprócz tego, że są ekstremalnie smaczne i uwielbiane przez koty są w 100% naturalne, nie zawierają zbóż, konserwantów i polepszaczy smaku.

Trochę ciekawostek…jak to się wszystko zaczęło.

Producent istnieje od ponad 200 lat !

Przysmaki dla kotów Churu produkowane są przez japońską firmę Inaba, która swoją dzielność rozpoczęła w 1805 roku produkując i sprzedając bonito z ryb. Bonito to nic innego jak suszone płatki wędzonego i sfermentowanego tuńczyka Bonito. Wraz z wodorostami Kombu służą do przygotowania popularnego japońskiego bulionu Dashi-bedącego podstawą większości japońskich zup i sosów. 

Z biegiem czasu firma Inaba wybudowała własną fabrykę i chłodnie do przechowywania bonito, a że znajdowała się ona obok największego rybackiego portu Yaizu opracowała plan produkcji „lekkiego tuńczyka Inaba” wyprzedzając rynek i skupiając się na tuńczykach żółto-płowych będących w tamtych czasach nowym zasobem morski

Po sukcesie z tuńczykiem firma Inaba w 1958 roku zajęła się produkcja karmy dla zwierząt i stała się głównym potentatem karmy mokrej w Japonii.
W 1989 roku powstała marka Premium karm dla kotów pod nazwą CIAO. 

Nasza firma poszukuje wysokiej jakości karm i przysmaków dla kotów na całym świecie. 
Nie mieliśmy nigdy wątpliwości, że chcemy, aby przysmaki dla kotów Churu znalazły się w naszym portfolio. 

Obok takich marek jak: 1st Choice, Pronature Holistic, Probooster i Prince & Princess.
Chcemy, aby te zdrowe przysmaki dla kota zagościły również w Państwa domach i znalazły się w najlepszych sklepach zoologicznych w całej Polsce.

Dlaczego?
Ponieważ przysmaki dla kotów Churu jako jedyne na rynku są produkowane z wysokiej jakości składników, a więc również gwarantują w przeciwieństwie do innych przysmaków, że będą zdrowe dla kota.
… jedno słowo JAKOŚĆ!

Najczęściej spotykane w sklepach zoologicznych przysmaki dla kotów w porównaniu z Churu  nie dają się porównać pod względem jakości.
A smakowitość naszych kocich przysmaków można nawet zobaczyć:
https://youtu.be/PGaikErtD9Y

Dlaczego mówimy o jakości przysmaków dla kotów? 
Poniżej porównamy przysmaki dla kotów Churu oraz inny często spotykany w sklepach koci przysmak. 

Skład przysmaków dla kota Churu w wersji kurczak z krabem jest następujący:
Woda, kurczak, tapioka, naturalne aromaty, naturalny aromat krabowy, guma guar, kolagen, suplement witaminy E, ekstrakt z zielonej herbaty.
Wilgotność:91% , Białko: 7%, Tłuszcz: 0,20%

Skład innych konkurencyjnych kocich przysmaków jest następujący:
mięso i produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego (drób, wieprzowina, wołowina (4%)), produkty uboczne pochodzenia roślinnego (skrobia kukurydziana), mleko i produkty mleczne, inulina (0,15%)
Wilgotność: 88,5% Białko: 3,5%, Tłuszcz: 3,5%

Trzeba zauważyć, że w porównaniu do konkurencji przysmaki dla kota Churu pomimo większej wilgotności zawierają:
– dwa razy więcej białka,
– białko pochodzi z najlepszej jakości mięsa
– mają dobrze przyswajalne naturalne i zdrowe składniki,
– nie zawierają białka z roślin,
– nie zawierają półproduktów pochodzenia zwierzęcego,
– mają mało tłuszczu.
– nie zawierają konserwantów

Ponieważ przysmaki dla kota Churu są wyprodukowane z dobrej jakości mięsa mają dużą ilość białka, którego koty potrzebują, oraz są bardzo wilgotne naturalnie nawadniając organizm kota.

Przysmaki dla kota Churu są produkowane przez Thai Inaba Foods Co.,Ltd w Tajlandi.

Mięso wykorzystywane do produkcji przysmaków kocich pochodzi od kurczaków z wolnego wybiegu, naturalnie hodowanych na ściśle nadzorowanych fermach, oraz z tuńczyka dalekomorskiego odławianego w sposób zrównoważony i certyfikowany, bezpieczny dla delfinów.

Przysmaki dla kota Churu to również dodatkowa porcja wody, co jest bardzo ważne dla kotów mało pijących, odpowiednie nawodnienie dla zachowania zdrowia.

Written by administrator