Już od dwunastu lat firma Genus oferuje w Polsce najwyższej jakości kanadyjskie karmy dla psów i kotów 1st Choice i Pronature produkowane przez PLB International w Kanadzie. 

Czy wiecie, że firma PLB istnieje już od 50 ciu lat?  

Rok 1969

Pięćdziesiąt lat temu Jean-Marie Brasseur otworzył firmę w Uton w Kanadzie pod nazwą L.B. Products Ltd.

Od tamtej pory rodzina Brasseur jest jedynym właścicielem, doskonale rozwijającej się firmy, która od samego początku koncentruje się na produkcji karm dla psów i kotów przygotowywanych z najlepszej jakości kanadyjskich składników, stosując najnowocześniejsze osiągnięcia z zakresu wiedzy o żywieniu zwierząt.
Dzięki temu karmy 1st Choice, a później Pronature zdobywają bardzo dobrą opinię konsumentów, a przede wszystkim ich pupili. Osiągając spektakularny sukces na rodzimym kanadyjskim rynku, firma rozpoczyna sprzedaż na całym świecie.

Pierwszym krajem, w którym pojawiają się karmy dla psów i kotów z Kanady jest Japonia, gdzie do dzisiaj cieszy się niesłabnącym uznaniem wymagających konsumentów. 

Czy wiecie że?

PLB International jest pierwszą firmą w Ameryce, która wprowadziła przy produkcji karm dla kotów i psów standard HACCP ? Jest on obowiązkowy dla firm produkujących żywność dla ludzi. W przypadku karm dla zwierząt świadczy o nieskazitelnej jakości procesów produkcji oraz najwyższej jakości stosowanych składników.

Od tej pory dzięki wiedzy i zaangażowaniu w doskonalenie produktów kanadyjskie karmy zaczęły się  pojawiać na całym świecie znajdując drogę do serc i domów milionów konsumentów.

Od 2007 roku karmy 1st Choice i Pronature są dostępne dla psów i kotów w Polsce

PLB jest firmą rodzinną, która szczyci się tym! 
Dzisiaj zarządza nią już następna generacja rodziny Brasseur.

Karmy dla psów i kotów 1st Choice i Pronature są produkowane z najwyższej jakości składników na nowoczesnych liniach produkcyjnych zgodnie ze standaryzację HACCP w fabryce w Kanadzie. 

Własne laboratoria, oraz profesjonalny personel stale czuwa nad każdym procesem produkcji jedzenia dla Państwa psa lub kota. 

To unikalne w dzisiejszych czasach, szczególnie gdy produkcję łatwo przenieść do "tańszej" zewnętrznej fabryki oszczędzając ogromne pieniądze potrzebne aby posiadać własnych wysoko wykwalifikowanych biologów, weterynarzy oraz wykwalifikowanych pracowników produkcji.

To właśnie dzięki temu karmy dla psów i kotów  1st Choice oraz Pronature są zawsze “sprawdzonym i pewnym” produktem naszych klientów.

Ich jakość była, jest i będzie zawsze doskonała dzięki użytym w produkcji najwyższej składnikom oraz bardzo przemyślanej suplementacji.  Gwarantując codzienne naszym futrzastym przyjaciołom ich witalność oraz znakomitą kondycję. 

Written by administrator