WYSOKOMIĘSNA, BEZ ZBOŻOWA LINIA TASTE OF NATURE PALEO DIET

Do 98% zawartości najwyższej jakości mięsa, bez GMO, bez zbóż!

To prawdziwy powrót do korzeni! Tu nie ma miejsca na kompromisy!

Szukasz karmy z maksymalną zawartością mięsa najwyższej jakości? Takie jest właśnie Prince Paleo! 

Skład karmy Prince Premium Paleo jest prosty ale przepełniony najlepszym, soczystym mięsem! Twój pies nie będzie mógł się oprzeć temu wyjątkowemu zapachowi i smakowi.

Biologicznie odpowiednia dieta Prince Paleo bazująca na naturalnych potrzebach psów i kotów, uwzględniając ich dodatkowe potrzeby wynikające z ich udomowienia.

Nowe smaki Prince Paleo będą dostępne w puszkach 400g w smakach:  Dziczyzna Renifer, Indyk Pstrąg, Wołowina Renifer, Dziczyzna Zebra oraz 6 smaków w wygodnych w użyciu saszetkach 375g.

Nowe gatunki mięsa są również odpowiedzią na potrzeby szczególnie wymagających psów, również tych z alergiami.

Karm dla psów jest wiele ale Prince Paleo jest wyjątkowa. Wysokomięsna, naturalna, ze składników których jakość została potwierdzona certyfikatami.

Natomiast linia karm mokrych Princess 170g została poszerzona o 6 nowych, wyjątkowych smaków. Jak wszystkie puszki Princess 170g również te posiadają dodatkowe wieczko żeby móc dłużej cieszyć się świeżością po otwarciu. Wyjątkowe kombinacje najlepszych gatunków mięs, dla zapewnienia Twojemu kotu wszystkiego co dla niego najlepsze. 

Karma dla kota Princess Paleo to karma wysokomięsna, z optymalną zawartością białka i dodatkami które pomogą się Twojemu kotu cieszyć zdrowiem przez długi czas.

Soczyste filetowane kawałki najlepszego mięsa wypełniają po brzegi każdą puszkę Princess Premium Paleo. Twój kot pokocha tą naturalną, w 100% zdrową dietę! Jej smakowitość potwierdziły już tysiące kotów na całym świecie!

Wybierając PRINCE & PRINCESS PREMIUM wprowadzasz swojego zwierzaka w świat unikalnej, kompletnej, zdrowej żywności, która odpowiada jego naturalnej diecie.

Written by Ewa Graczewska