Żwirek Pronature Holistic dla kota rekomendowany przez Hodowców!

Odkąd wynaleziono żwirki higieniczne i zastąpiono nimi tradycyjny piasek, życie kotów i ich właścicieli stało się dużo łatwiejsze. Żwirek plus kuweta to obowiązkowe wyposażenie każdego nowego opiekuna kota.

Ponieważ na rynku obserwujemy szeroki wybór różnego rodzaju żwirków a przecież zarówno kot jak i jego właściciel mogą mieć swoje preferencje co do wyboru podpowiemy Wam na co zwrócić szczególną uwagę przy jego zakupie.

Czy chcesz, aby:
  • koci Żwirek, który stosujesz był wydajny i starczał na długo?
  • eliminował brzydkie zapachy i dodatkowo był antybakteryjny?
  • nie przyklejał się do kuwety i łapek kotka
  • był odpowiedni zarówno dla kociąt jak i kotów dorosłych?
  • nie pylił, kot nie powinien wdychać pyłu ze żwirku
  • a przy tym miał jeszcze przyjemny zapach?

Jeśli odpowiedziałeś TAK przynajmniej na jedno z pytań, rozważ zakup kanadyjskiego żwirku bentonitowego Pronature Holistic o zapachu dziecięcego pudru lub eukaliptusa.

Naszym zdaniem to jedyny żwirek naturalny charakteryzujący się wyjątkową chłonnością a przy tym jest 3- krotnie bardziej wydajny niż zwykłe żwirki, zwłaszcza te z marketowej półki.  

Żwirek Pronature Holistic powstał z naturalnego surowca jakim jest kanadyjska, czysta glinka.

100% naturalny = 100% ekologiczny.

Zapakowany jest w przezroczystą biodegradowalną torbę, która nadaje się w 100% do recyklingu.

Żwirek Pronature Holistic po kontakcie z moczem kota natychmiast tworzy twardą, zwartą grudkę. Jest odpowiednio drobny dlatego szybciej się zbryla i nie przykleja do łapek kota. Możemy mieć gwarancję, że nasz czworonożny przyjaciel nie rozniesie go po mieszkaniu.

Jeszcze jedną ważną cechą o której chcemy Wam powiedzieć to PYLENIE a tak naprawdę jego brak Żwirek Pronature Holistic w 99% jest bezpyłowy co jest szczególnie ważne przy takich czynnościach jak: czyszczenie kuwety, przesypywanie żwirku czy zakopywaniu przez energiczne koty swoich nieczystości. Im mniej pyłu to również mniej śladów kocich łapek na podłodze 😊

Pronature Holistic Litter, żwirek bentonitowy został doceniony przez najlepsze hodowle kotów skąd płyną do nas same pozytywne opinie na jego temat:

Żwirek polecam bardzo, ostatnio zanieśliśmy jeden worek na próbę dla znajomej hodowczyni też jest zachwycona. I piszę też o nim na grupach hodowców. Jednak przy dużej ilości kotów jakość żwirku ma znaczenie, zdecydowanie polecam

Ten żwirek Pronture Holitic Jest na prawdę świetny 🙂 jesteśmy mega zadowoleni
Hodowla kotów Main Coon Costerina*PL

Zdecydowalam sie na zakup chcialabym eukaliptus 18kg. Nie ma lepszego żwirku na rynku.
Kupilam na probe żwirek sodowy – zlapal wilgoc expresem, kurzy sie i smierdzi. Kupilam Premiere , niby cos pachnie, ale bryłki sie rozpadaja podczas sprzątania”
Nie ma co, nie ma nic lepszego od Pronature Holistic 🙂
Hodowla kotów Koraty.eu Sezerp*PL

Podsumowując żwirek bentonitowy Pronatue Holistic znacząco ułatwia utrzymanie kociej kuwety i  domu w czystości.
Naturalna glinka została pozyskana z najczystszych regionów Kanady przy użyciu najnowszych technologii i standardów zapewniając dobrą ochronę antybakteryjną.
Dodatkowo wybierając wersje zapachową nie musimy zaopatrywać się w neutralizatory brzydkich zapachów. Pronature Holistic żwirek bentonitowy dostępny jest w opakowaniu 6,12,18kg

Written by administrator