INABA Japonia przysmaki i karmy

Japońskie przysmaki dla kotów Churu produkowane firmę Inaba istniejącą od 1834roku. Przysmaki dla kotów w formie wilgotnego kremu z tuńczyka lub kurczaka

Niewiarygodnie smaczne i zdrowe przekąski pozwolą Twojemu kotu poza dobrej jakości białkiem z tuńczyka otrzymać również dodatkową ilość wody w ciągu dnia.

Przysmaki Churu są niskokaloryczne, nie zawierają zbóż i konserwantów, są produkowane z mięsa pochodzącego od kurczaków z wolnego wybiegu, naturalnie hodowanych na ściśle nadzorowanych fermach oraz z tuńczyka dalekomorskiego odławianego w sposób zrównoważony i certyfikowany i bezpieczny dla delfinów.

W produkcji Churu stosowane są procedury zapewniania jakości identyczne do tych, które są stosowane w fabrykach żywności dla ludzi. Dodatkowo staramy się zawsze stosowań najlepszej jakości opakowania mające np. właściwości przeciwutleniające co dobrze wpływa na przechowywanie produktu. Robimy to wszystko dla dla ochrony zdrowia Twojego kota!

Opakowanie jest zaprojektowane w specjalny sposób, żebyś mógł karmić kota z ręki dzięki czemu Wasza więź zacieśni się jeszcze bardziej.

Przysmaki Churu to:
• mięso z tuńczyka lub kurczaka jest zawsze pierwszym składnikiem
• nie zawierają zbóż, konserwantów i sztucznych barwników
• kremowa, wilgotna tekstura uwielbiana przez wszystkie koty
• Churu to dodatkowa porcja wody dla kotów mało pijących, wspiera ich zdrowie
• przysmaki Churu mogą zapewnić kotom właściwe nawodnienie

Pamiętaj! Wysoka wilgotność składników wpływa dobroczynnie na zdrowie kota.

więcej o Ciao Churu
Nasz sklep