karmy dla kota Princess

Karmy dla kota Princess w wersji mokrej i sucheh
Bogata linia produktów, które zapewnią odpowiednią opiekę nad każdym pupilem. 

W Princess jako eksperci w żywieniu zwierząt, jesteśmy pewni, że należy wspierać wszelkie działania mające na celu zapewnienie zdrowia zwierzęcia, poprzez jego właściwe karmienie i dobór świeżych, naturalnych, odpowiednich jakościowo i dających się zweryfikować składników.

Dla Princess punktem wyjścia jest tworzenie najbardziej oryginalnego i zdrowego żywienia, niezależnie od kosztów, aby zapewnić, że są one fizycznie i psychicznie zdrowsze, by żyć dłużej dzięki naszych formułom.

W naszych karmach korzystamy z najlepszych składników: wysoka jakość mięsa, warzyw, owoców oraz naturalnych suplementów, aby zagwarantować zdrowie naszym kotom.
Te trzy kluczowe czynniki przyczyniają się to prawidłowego trawienia, utrzymania dobrego poziomu metabolizmu i zdrowia naszych podopiecznych.
Wybierając wyłącznie wysokojakościowe składniki mamy gwarancję uzyskania najlepszej karmy.

Jak wiadomo, koty są bardzo wybredne, jeżeli chodzi o to co jedzą. Są one zdolne do regulowania wymaganego poziomu składników odżywczych w organizmie, wybierając to co akurat im smakuje. Karmy mokre PRINCESS dla kotów zapewniają zbilansowaną dietę dostosowaną do stylu życia Twojego kota, a co więcej karmy te przygotowane są z szacunkiem o środowisko naturalne i jego ochronę.

Karmy dla kota Princess

Karmy mokre dla kota PRINCESS PREMIUM i NATURE’S POWER 200 gr
to koncentracja najwyższej jakości protein połączonych ze zdrowymi składnikami odżywczymi

Mięso – o największej wartości odżywczej, o jakości takiej samej jak mięso przeznaczone dla ludzi. 

Karmy mokre dla kota w saszetkach 70 gr. Princess Premium
Składają się wyłącznie ze świeżego naturalnego mięsa, bogatego w składniki odżywcze aby zapewnić jak najlepsze działanie systemu immunologicznego, ułatwić trawienie oraz zapewnić jak najlepszą ochronę przed codziennym stresem i infekcjami. 

Szeroki wybór niezwykle smakowitych receptur zaspokaja wszelkie wyjątkowe potrzeby kotów.

Po otwarciu widzisz z czego są zrobione !

Karma mokra dla kota Princess Excellence 70gr

Filety z mięsa w sosie, super smakowite karmy dla kotow w puszce. 

Karmy mokre dla kota w puszce Princess Premium 170 gr.
Przygotowane wyłącznie ze świeżego naturalnego mięsa, bogatego w składniki odżywcze zapewni jak najlepsze działanie systemu odpornościowego, będąc jednocześnie lekkostrawne, zapewni najlepszą ochronę przed codziennym stresem i infekcjami.
Szeroki wybór niezwykle smakowitych receptur zaspokaja wszelkie wyjątkowe potrzeby kotów.

Po otwarciu widzisz z czego są zrobione !

Karmy mokre dla kota z mięsa najlepszej jakościWIDZISZ CO MASZ ! 

Princess Zest – Szeroki wybór niezwykle smakowitych receptur zaspokaja wszelkie wyjątkowe potrzeby kotów. 
Karma mokra Princess ZEST składa się z dobrej jakości ze świeżego naturalnego mięsa, bogatego w składniki odżywcze zapakowane aby zapewnić jak najlepsze działanie systemu immunologicznego, ułatwić trawienie oraz zapewnić jak najlepszą ochronę przed codziennym stresem i infekcjami.

Mokra karma dla kotów z problemami zdrowotnymi Princess Premium Gold 170gr
Stanowi wsparcie dla kotów z problemami zdrowotnymi. Proponujemy wersje karm, które wspierają: układ pokarmowy ( Intestine), stawy ( Healthy joints), układ moczowy i wątrobę ( Healthy urine tract and liver), oraz pomagające w odkłaczaniu ( Hairball) i zapobiegające przykrym zapachom (Stool odour)

Princess Mousse 85 gr karma mokra dla kota, która wspiera kondycję. 

Princes Premium karma dla kotów dorosłych z dużą ilością dobrej jakości świeżego mięsa, którego jest ponad 76% w każdej kociej puszce.
Dobra jakość składników pozytywnie wpływa na system immunologiczny, jest znakomicie trawiona dobrze wpływając jednocześnie na układ trawienny.  Polecana dla kotów z delikatnym układem pokarmowym ( sensitive stomach) 

Karmy suche dla kotów Princess Ultra Premiun Taste of Nature
                       BEZ ZBÓŻ – BEZ GMO – SUPER SKŁADNIKI

Nie było żadnych kompromisów dla jakości składników, które wybraliśmy do produkcji karmy – użyliśmy wyłącznie najwyższej jakości składników. 

Mięso, ryby, warzywa, owoce i specjalny zestaw ziół pozwoliły nam stworzyć idealną naturalną dietę dla kotów spełniającą ich zdrowotne zapotrzebowanie. 

Kitchen’s Best saszetki dla kota Princess 4 x 100 gr.

Smakowite mokre karmy dla kotów zapakowane w flow-pak zawierający cztery saszetki w środku. 
 
Opcja karm o dobrym stosunku ceny do jakości. 

Karmy dla kotów Princess są bardzo chętnie jedzone przez koty

Mokra karma dla kota. Smakowite filety 100% mięsa w sosie dla kota, poznaj karmy Princess Excellence