Kanadyjska karma 1st Choice

Kanadyjskie karmy dla psów i kotów 1st Choice, stworzone przez najlepszych specjalistów od żywienia zwierząt są w stanie zaspokoić wszystkie potrzeby żywieniowe Twojego zwierzaka, na każdym etapie jego życia czy też kondycji lub zdrowia.
Wszystkie karmy 1st Choice są produkowane z najlepszej jakości składników i nie zawierają produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego.

Cały czas rozwijamy nasze produkty prowadząc prace badawczo – rozwojowe, dzięki temu możemy oferować karmy o najwyższej wartości odżywczej dla psów i kotów.
Nasi wysokiej klasy specjaliści, zespół lekarzy weterynarii, agronomów i biologów pracuje nad opracowaniem składów, które dostarczą zwierzętom najlepiej przyswajalne i smaczne karmy.

Karmy 1st Choice to najwyższej jakości składniki, białko pochodzące z mięsa jagnięcego, ryb, kaczki i kurczaków, oraz najlepszej jakości tłuszcz. Są zawsze odpowiednio wyposażone w witaminy, mikroelementy i suplementowane aby wspierać kondycję i zdrowie zwierząt na każdym etapie ich życia.
Nasze karmy dla kotów i psów są produkowane bez użycia kukurydzy, pszenicy i soi oraz są oparte na najnowszych odkryciach naukowych, które promują witalność i zdrowy tryb życia.

Wszystkie nasze produkty 1st Choice są produkowane w Kanadzie przez rodzinną firmę założoną od 1969 roku.

NOWOŚĆ W OFERCIE !

Mokre karmy dla kotów 1stChoice