Poznaj nasze marki

karmy 1st Choice

Kanadyjskie karmy dla psów i kotów przygotowane z najlepszej jakości składników (human grade)

1st Choice, opracowany przez ekspertów żywieniowych, zaspokaja wyjątkowe potrzeby żywieniowe Twojego zwierzaka, w oparciu o jego ogólny stan zdrowia oraz etap życia. Każda formuła 1st Choice zawiera najwyższej jakości składniki, bez żadnych ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego.

Karmy Pronature Holistic Bez Zbóż

Światowa mądrość  na temat żywienia.

Przemierzyliśmy cztery zakątki świata, aby stworzyć karmy inspirowane najlepszymi dietami z całego świata. Natura oferuje świeże, zdrowe i smaczne składniki, po prostu zgromadziliśmy je w naszych przepisach. Pronature Holistic czerpie z  tradycyjnych mądrości to co najlepsze przez co daję gwarancję najwyższej jakości i smakowitości.
Żywienie zgodnie z naturą, w wysoką zawartością mięsa którego jakość spełnia najbardziej restrykcyjne normy. Bez zbóż, bez kompromisów.

Pronature Holistic BIO składniki

Najlepsze z Natury, bez żadnych kompromisów!

Pronature Holistic jest INNE, jest linią produktów, która idzie jeszcze dalej niż inne karmy, tu nie wystarczy brak zbóż i składniki klasy jak w produktach dla ludzi, Pronature stosuje składniki ORGANICZNE.

Pronature Holistic to nowy wymiar naturalnej karmy tworzonej z ORGANICZNYCH składników o wyjątkowym wpływie na zdrowie Twojego zwierzęcia. Każdy kęs Pronature Holistic to źródło wyjątkowej porcji odżywczych, tworzonych i wyselekcjonowanych wyłącznie z NATURY składników poszukiwanych dzisiaj przez najbardziej świadomych miłośników zwierząt.

Princess karmy dla kotów

Misją karm Princess jest tworzenie alternatywy do naturalnego jedzenia by stworzyć Państwu możliwość karmienia swojego kota najwyższej jakości naturalną żywnością.

Wybierając PRINCESS PREMIUM wprowadzasz swojego kota w świat unikalnej, kompletnej, zdrowej żywności, która odpowiada jego naturalnej diecie. Nasz troska, zrozumienie potrzeb kotów zgodnie z hasłem „jesteś tym co jesz” gwarantuje, że karmy PRINCESS zapewniają różnorodność i równowagę żywieniową na każdym etapie życia kota. Karmy PRINCESS PREMIUM i NATURE’S POWER są koncentracją najwyższej jakości protein połączonych ze zdrowymi składnikami odżywczymi.

dla kota Princess
karma dla psów Prince
Prince karmy dla psów

PRINCE PREMIUM Bez Zbóż w wersji suchej i mokrej. Karmy pełne zdrowych naturalnych składników formułowane aby osiągać najwyższe
możliwe standardy żywienia.

Tu nie ma nic do ukrycia,  dołożono wszelkich starań
aby dołożono najwyższej staranności aby z najlepszych składników uzyskać karmę wpływającą  na zdrowie i doskonałą kondycję naszych psów. 

ProBooster karmy dla psów

Psy są naszymi ukochanymi członkami rodziny, bawimy sie z nimi  i pracujemy z nimi. Dlatego chcemy o nie  dbać w jak najlepszy możliwy sposób.

Ważną częścią opieki jest odpowiedni rodzaj odżywiania, dlatego chcemy oferować naszym psom najlepsze możliwie zbilansowane i smaczne jedzenie każdego dnia.  
ProBooster to wybór właściciela, który dba o swojego zwierzaka i poszukuje najlepszej jakości. Starannie wyselekcjonowane  wysokiej jakości składniki tworzą idealnie przyswajalny i smaczny posiłek ProBooster, to kompletne karmy dla psów, które zapewniają psu witalność i wspierają dobre zdrowie.

Ciao Churu przysmaki dla kota

Przysmaki Ciao Churu są niskokaloryczne, nie zawierają zbóż i konserwantów.

Są produkowane z mięsa pochodzącego od kurczaków z wolnego wybiegu, naturalnie hodowanych na ściśle nadzorowanych fermach oraz z tuńczyka dalekomorskiego odławianego w sposób zrównoważony i certyfikowany i bezpieczny dla delfinów.