ROTHO dla zwierząt i ludzi

Rotho dla zwierząt i ludzi

Rotho produkty do domu przeznaczone dla zwierząt i ludzi, służące do codziennego użytku, które pomogą Ci zadbać o zwierzęta domowe oraz w przechowywaniu żywności w domu.
Rotho dostarcza rozwiązania, które pomagają nam przechowywać żywność w domu (Rotho Loft), znaleźć miejsce na suche karmy dla psów i kotów, oraz takie, które ułatwiają na przykład robienie zakupów dzięki torbom wielokrotnego użytku Rotho Albula.
W ofercie są również kuwety dla kotów i łopatki 
Rotho to szwajcarska firma która istnieje już ponad 130 lat produkując wyjątkowej jakości i doskonałe wzorniczo produkty do przechowywania w domu i poza nim.

Oferta produktów Rotho
Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym asortymentem produktów Rotho dostępnych w Genusie.
Nasza oferta obejmuje następujące rodzaje:

Rotho i ekologia – Surowce użyte do produkcji przez ROTHO

Design Rotho

Wszystkie wzory produktów do domu Rotho są opracowywane w Szwajcarii, dzięki temu przez lata cieszą się uznaniem konsumentów na całym świecie oraz zdobyły jedne z najbardziej prestiżowych nagród za wzornictwo.
Klienci i ich potrzeby znajdują się na pierwszym miejscu w momencie tworzenia wszystkich produktów ROTHO, które cechują się tym, że ich zadaniem jest wspieranie nas w ich codziennym życiu przy jednoczesnej gwarancji, że produkty te będą się dodatkowo wyróżniać pod względem funkcjonalności i jakości.  

Szwajcarskie pochodzenie Rotho

Pochodzenie produktów i jakość idą w parze. Dlatego też w przypadku ROTHO szwajcarskość jest postawą DNA naszych produktów.
Jakość to wiele czynników, produkujemy z najlepszych składników.

Surowce użyte do produkcji przez ROTHO

Ochrona i zachowanie środowiska oraz surowców w sposób zrównoważony jest dla nas bardzo ważne. Dlatego w naszych produktach i opakowaniach konsekwentnie unikamy szkodliwych dodatków, takich jak PCW i BPA. Ponadto coraz częściej stosujemy tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu. W 2021 roku nasze produkty były już wykonane w 35% z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu, a w ciągu najbliższych kilku lat zamierzamy podwoić ten odsetek.

Poznaj naszą ofertę produktów dla zwierząt oraz szczególy dotyczące produktów Rotho