Przysmak dla psa Smart Nature, naturalny, z poroża jelenia.

Smart Nature przysmaki i karmy.

NATURALNE GRYZAKI DLA PSÓW Z POROŻA Smart Nature !

Naturalne gryzaki dla psów są wyprodukowane tylko z tzw. zrzutów, czyli poroży naturalnie gubionych przez jelenie w polskich lasach, każdego roku na wiosnę.
Poroże jelenia to całkowicie naturalne, trwałe zabawki do żucia uwielbiane przez psy.
Gryzaki z poroża są bezwonne, długotrwałebezpieczne, ponieważ nie odpryskują, zdrowe – pomagają uniknąć kłopotów z utrzymaniem zębów w czystości. Żucie pomaga zmniejszyć odkładanie się płytki nazębnej i kamienia nazębnego, a ponadto wyciszyć destrukcyjne tendencje i niepokój psów, skupiając ich uwagę na gryzaku.

Dodatkową zaletą gryzaków jest ich długotrwałość. W przeciwieństwie do tradycyjnych zabawek, które psy z dużym temperamentem potrafią zjeść w kilka minut, gryzakami z poroża pies może się cieszyć przez wiele dni.
Poroże jest wysoce pożywne: bogate w białko, fosforan wapnia, niskotłuszczowe. Zawiera również dużo magnezu, sodu, miedzi, cynku i żelaza.

Zobacz naszą ofertę dla sklepów zoologicznych i lecznic weterynaryjnych: nasz panel B2B
Zapraszamy, poznaj wszystkie oferowane przez nas marki produktów , naturalne gryzaki Smart Nature są cały czas dostępne w naszym sklepie zoologicznym.
Jeśli chcesz kupić dla swojego psa, wszystkie produkty są dostępne w sklepie

 

Smart Nature wysokiej jakości karmy bez zbóż dla psów i kotów.
Produkowana w Anglii sucha karma dla psa i kota z zawartością mięsa do 80% , oraz naturalne przysmaki dla psów z poroża jelenia. 

Genus zoologiczne produkty dla psów i kotów, takie jak mokre i suche karmy oraz przysmaki importujemy z całego świata.
Staramy się mieć w naszej ofercie najzdrowsze karmy i przysmaki dla psów i kotów, tworzone według najnowocześniejszych światowych receptur, wyprodukowane z najlepszych składników w renomowanych fabrykach zlokalizowanych na całym świecie.

Zapraszamy na nasze strony:

Sklep: https://sklep.genus.com.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/Genus.Poland
Strona naszej firmyhttps://genus.com.pl/
Strona z treściami o produktach 
Youtube: https://www.youtube.com/@dla_psa_dla_kota_genus